Username:

Password:

Fargot Password? / Help

samoloty dvd

Wrzesień 10, 201310 months ago

Jeżdżący samolot Dusty

RC jeżdżący samolot Dusty. Sterowany na radio, 2 kanały, funkcja turbo, dźwięk, 27+40 MHz, 1:24, 25cm, przy przyspieszaniu wydaje odgłos startującego samolotu, a przy skręcaniu przechyla skrzydło.

Zabawka do kupienia tutaj

A tu inne produkty z filmu Samoloty
Posted in: Bohaterowie Samolotów
Comments: No comments
Tags: samoloty Disney, samoloty dvd, samoloty zabawki
Rating: 0/6 (0 votes)
Sierpień 28, 201310 months ago

Buldog - Samolot z największym stażem

Buldog to samolot, który ma najdłuższy staż wśród reszty uczestników wielkiego wyścigu. Jest on najstarszym i jak uważa -  najmądrzejszym samolotem. Latał, gdy jeszcze nie było GPS-u, a samoloty musiały polegać na żyroskopach i gwiazdach. Jeśli chodzi o wyścigi, to dla Buldoga sprowadzają się one do dwóch podstawowych aspektów: dobrego latania i sportowej postawy. Koniec, kropka. Podczas gdy konkurencja zajęta jest zastanawianiem się, czy jest wciąż tak samo dobry jak kiedyś, Buldog wciąż wspina się w tabeli wyników, udowadniając, że wcale nie brakuje mu sił i ambicji.
Sierpień 28, 201310 months ago

El Chupacabra

Czarujący El Chupacabra jest prawdziwą gwiazdą w Meksyku. Kocha wyścigi i jest postacią, obok której nie sposób przejść obojętnie. Jego mocny głos i charyzmatyczna osobowość dorównują jego przerośniętemu silnikowi. Fani sami często nie wiedzą, co w wizerunku El Chu jest prawdą, a co jedynie iluzją. Jednak pewne jest, że El Chupacabra wkłada w wyścigi całe swe serce i często histeryzuje - czego nie poleca się na wysokościach, na których przyszło mu pracować. Zobacz figurkę samolotu El Chupacabra
Sierpień 25, 201311 months ago

Poznaj Dusty'ego

Dusty to mały samolot rolniczy o dużych aspiracjach. Planuje start w fantastycznym wyścigu. Jest jednak jeden problem - Dusty cierpi na lęk wysokości. Czy Dusty wykaże się odwagę i przezwycięży swoją słabość? Jak myślicie? Napiszcie swój odlotowy komentarz!

Samoloty na dvd dostępne będą wkrótce w sklepie Media River